Kecskeméten munkatársakat keresünk kiskereskedelmi eladói munkakörbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 09. 25. 12:32

Munkatársakat keresünk kiskereskedelmi eladói munkakörbe.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével: kersauto@citromail.hu

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét,Külső-Szegedi út.14, Motoros üzlet

Munkaidő:

  • hétfő-péntek: 8.30-17.30-ig,
  • szombaton(külön megállapodás szerint) 8.30-14.30-ig

Feladatok:
• Bolti értékesítés
• Termékek betárolása, kihelyezése, bemutatása
• Árumozgatás, rakodás
• Eladótér és munkaterület tisztán- és rendben tartása
• Pénztárgép kezelése
• Anyagi felelősségvállalás a készletért

Elvárások:
• Precíz, lendületes munkavégzés.
• Jó stressz tűrő képesség.
• Jó kommunikációs készség.

Előnyök:
• Kereskedelemben szerzett eladói munkatapasztalat.
• Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem

CSAK FIZETÉSI IGÉNNYEL MEGJELÖLT PÁLYÁZATOKRA VÁLASZOLUNK.