Kecskeméti zöldség-gyümölcs nagykereskedelembe operatív vezetőnek állás

Greenfarm Kft.
Kecskemét
2024. 03. 07.

Kecskemét Ménteleken működő  vállalkozásunk két lábon áll, egyrészt zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozik, illetve vándorfóliás paprika termeléssel is foglalkozunk , melyet Magyarországon működő nagy nemzetközi áruházláncoknak csomagolunk illetve szállítunk.

Keressük azt a magabiztos, önállóan tervezni és kivitelezni tudó, céltudatos, jó problémamegoldó képességű, konfliktushelyzeteket felvállaló, innovatív megoldásokat kereső operatív vezető munkatársunkat, aki hosszútávon tagja lehet csapatunknak és felelősségteljesen szervezi és irányítja a raktári munkafolyamatokat, eléri az üzleti célkitűzéseket.

Feladatok

  • árubeszerzés, áruellátás biztosítása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel
  • akciók előkészítése, kivitelezése
  • üzleti teljesítmények értelmezése, elemzése
  • műszakvezetőkkel együtműködve  munkafolyamatok hatékonyságának növelése, szükség esetén új munkafolyamatok kialakítása
  • az irányítása alatt álló kollégák munkájának támogatása, fejlesztése, értékelése

Elvárások

  • MS Office haladó szintű ismerete, magabiztos használata
  • zöldség-gyümölcs kereskedelemben, logisztikai folyamatokban szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • határozottság
  • vezetői képességek, tapasztalat
  • jó kommunikációs készség és konfliktus kezelés
  • B kategóriás jogosítvány
  • minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • zöldség-gyümölcs felvásárlói kapcsolatrendszer
  • targonca vezetői tapasztalat
  • EKR rendszer ismerete
  • közúti szállítási ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér, melyet a teljesítmény arányában fejlesztünk
  • nemzetközi szintű vállalatirányítási rendszer bástyáin egy családi vállalkozás barátságos de célorientált környezete

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető