Projekt koordinátor pozícióba munkatársat keresünk Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 07. 04. 10:38

Az ABRAZIV Mérnöki Iroda és Gépgyártó Kft. (Kecskemét) Projekt koordinátor munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési projekteknél, vevővel történő helyszíni kapcsolattartás
  • Berendezések telepítési feltételeinek ellenőrzése
  • Helyszíni szerelés leszervezése – emberanyag, szállás, munkaidő, munkavédelmi feltételek biztosítása, eszközök, emelő berendezés leszervezése
  • Szerelés dokumentálása, átadás – átvétel előkészítése, oktatás – betanítás elvégzése
  • Külföldi telepítéshez kapcsolódó vámügyintézés leszervezése
  • Letelepített berendezés átadása
  • Levonulás megszervezése
  • Gyártmányok műszaki utókövetése (garanciális szerviz)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépész műszaki közép vagy felsőfokú végzettség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Jó munkabíró képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Változatos, utazással járó munka szeretete
  • Angol nyelvismeret

Jelentkezni lehet a ugyvezetok@abraziv.hu email címen.