Raktározás, logisztika

Multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk targoncás-raktáros munkakörbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 04. 05. 12:40

Multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk targoncás-raktáros munkakörbe!

Feladatok:

  • Bejövő áru fogadása
  • Beraktározása a raktárba
  • Kivételezés a raktárból
  • Gyártósor kiszolgálása (targoncával és vontatóval)
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok
  • Áruátvétel

Elvárások:

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély (OKJ+3324+3312+3313)
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • OKJ vizsga hiány esetén biztosítjuk az átképzést!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába-járás támogatása
  • Céges buszjáratok
  • Ingyenes szállás
  • 1 év után külföldi munkavégzés lehetősége

Pályakezdő, gyakorlat nélküli targoncások jelentkezését is várjuk!