Egészségügy, gyógyszeripar

Orvos / donorvizsgáló orvos munkatársat keresünk Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 07. 30. 09:05

Szeretnél tagja lenni egy fiatalos, jó közösségnek, és segíteni másokon a munkáddal? Szereted a kihívásokat?

Ha igen, csatlakozz hozzánk, hogy együtt érjük el a sikereket, és több ember lehessen újra egészséges a Te segítségeddel.

A Sanaplasma Kft egy vezető globális biotechnológiai vállalat része, amely a ritka betegségekben szenvedőkre és a magasan specializált betegségekre összpontosít.. Jelenleg három városban működtetünk központokat (Budapest, Pécs, Kecskemét), barátságos, fiatalos gondolokodású munkatársakat keresünk Kecskemétre az alábbi pozícióra:

ORVOS / Donorvizsgáló orvos

Feladatok:

  • A donorok ellátása,
  • Vizsgálata,
  • Plazmaferezis elvégzése;

Elvárások:

  • Orvosi diploma
  • Képesség önálló munkavégzésre és felelősségvállalásra
  • Jó kommunikációs képességek, szeressen és akarjon emberekkel dolgozni
  • Rendszer szemlélet a munkában

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Teljes munkaidő / Részmunkaidő /
  • Megbízási szerződés (éjszakai műszak nélkül)
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye Kecskemét