Orvos / donorvizsgáló orvos munkatársat keresünk Kecskeméten

Sanaplasma Kft.

Orvos, szakorvos

Munkavégzés helye: Kecskemét

2019. 07. 30.

Szeretnél tagja lenni egy fiatalos, jó közösségnek, és segíteni másokon a munkáddal? Szereted a kihívásokat?

Ha igen, csatlakozz hozzánk, hogy együtt érjük el a sikereket, és több ember lehessen újra egészséges a Te segítségeddel.

A Sanaplasma Kft egy vezető globális biotechnológiai vállalat része, amely a ritka betegségekben szenvedőkre és a magasan specializált betegségekre összpontosít.. Jelenleg három városban működtetünk központokat (Budapest, Pécs, Kecskemét), barátságos, fiatalos gondolokodású munkatársakat keresünk Kecskemétre az alábbi pozícióra:

ORVOS / Donorvizsgáló orvos

Feladatok

  • A donorok ellátása,
  • Vizsgálata,
  • Plazmaferezis elvégzése;

Elvárások

  • Orvosi diploma
  • Képesség önálló munkavégzésre és felelősségvállalásra
  • Jó kommunikációs képességek, szeressen és akarjon emberekkel dolgozni
  • Rendszer szemlélet a munkában

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények
  • Teljes munkaidő / Részmunkaidő /
  • Megbízási szerződés (éjszakai műszak nélkül)
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye Kecskemét

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!