Irodai adminisztrációs munka Szankon

Egri fém Kft.
Szank
2024. 07. 17.

Szanki telephelyünk irodájába keresünk kollégát.

Feladatok

  • a gazdálkodószervezet valamennyi számviteli feladatának hiánytalan nyilvántartása az elfogadott könyvelési elvek és a számviteli vezetők irányításának megfelelően
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, emailben, személyesen
  • írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése
  • ügyfélmegkeresések továbbítása
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése
  • határidők nyomonkövetése, betartása
  • számítógépes adatbeviteli feladatok végzése
  • általános és adott szakterülethez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése
  • házipénztár kezelése, azzal kapcsolatos feladatok
  • korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése

Elvárások

  • Talpraesettség, szorgalom.
  • Pontos, precíz munkavégzés csapatban, és önállóan is.

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány, pénzügyi-számviteli végzettség.

Amit kínálunk

  • Kiszámítható munkaidő, egy műszakos rendben.
  • Biztos jövedelem
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott