Szakmunka

CNC marós munkatársat keresünk Siemens 840D vezérlésére Németországba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Németország
Fizetés: Nettó 660000 - 760000 / hónap
2019. 06. 06. 09:16

CNC maróst keresünk németországi (Bajorország, Ingolstadt-tól 25 km-re) munkavégzésre.

Az alkalmazás feltételei:

  • Siemens vezérlés ismerete.
  • Önálló munkavégzés.
  • Legalább 3-5 éves gyakorlat.
  • Saját gépjármű.
  • Alap fokú német nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség (10 éves együttműködés a német partnerrel).
  • Bérezés: magyar nettó 158.925 Ft + német nettó kb. 1.800 (óraszámtól függ)
  • Kulturált lakhatás a cég által bérelt lakásban 1 ágyas szobában.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldött részletes szakmai önéletrajzzal lehet.

További információt a 70/363-4038 -as telefon számon kérhet.

Feladatok:

  • CNC marós munkakör Siemens 840D vezérlésre