Kertészeti technológus / traktoros állás Kecskemét, Lajosmizse

120 hektáros gazdaságunkban Kertészetünk fő profilja a hideghajtatásos, növényházas paprikatermesztés korszerű automatizált öntözőberendezéssel és biológiai növényvédelemmel . Emellett 7,5 hektáron foglalkozunk levendula termesztéssel, valamint a megtermelt paprika csomagolásával és értékesítésével  nemzetközi áruházláncoknak.

Feladatok

  • Mezőgazdasági erőgépek kezelése, karbantartása
  • Aktív részvétel a betakarítási , folyamatokban
  • Aktív részvétel a sátrak karbantartási folyamataiban
  • Öntözőrendszer megismerése, kezelése

Elvárások

  • mezőgazdasági,kertészeti erőgépek kezelésében van tapasztalatod
  • gépek szerelésében karbantartásában jártas vagy és alvállalkozókkal tudsz kapcsolatot tartani
  • Rendszerető ember vagy mert  a műhely felelőssége a tiéd.
  • igényes vagy a munkádra és a műszaki megoldásaidra
  • szereted a növényeket és a természetet

  • középfokú kertészeti/agrár végzettség vagy mezőgazdasági gépkezelő szakirányú középfokú végzettség
  • Előny ha családi gazdaságban szereztél tapasztalatot
  • a munkában legyél precíz, alapos
  • legyél kitartó

Amit kínálunk

  • beletanulsz egy korszerű növényházas kertészet minden munkafolyamatába, a tervezéstől a növénynevelésen át a betakarításig
  • együtt növekedési, fejlődési lehetőséget biztosítunk a kertészettel jövedelem valamint tudás, tapasztalat szempontjából
  • nemzetközi szintű vállalatirányítási rendszer bástyáin egy családi vállalkozás barátságos de célorientált környezetével ismerkedsz meg
  • megtanulod a növénynevelési, növényvédelmi feladatokat, tápanyag utánpótlást hajtatott kultúrákban

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott