Üzletvezetőt keresünk Kecskeméten

Matko Airport Kft.
Kecskemét
Nettó 300 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2022. 04. 06.

A repülőtéren különféle ejtőernyős, repülő modellező repülőtevékenység végezhető. Mindemellett szállás és étkezés lehetőséggel, valamint fakultatív programokkal várjuk az ideérkező vendégeinket.

Feladatok

  • Az étterem napi működésének irányítása, szervezése
  • Árurendelés, leltározás, készletgazdálkodás
  • Bevételek és kiadások követése, költségek tervezése
  • A személyzet irányítása, munkaidők beosztása
  • Központi irodával való kapcsolattartás
  • Rendezvények előkészítése, levezénylése
  • A konyha működésének napi szintű ellenőrzése, felügyelete
  • Vendégek kiszolgálásában részt vesz

Elvárások

  • 1-3 éves vendéglátás területén szerzett üzletvezetői tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság, önállóság, dinamizmus, ambíció, határozottság és jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szezonban hétvégék vállalása

Amit kínálunk

  • Egyéb béren kívüli juttatás
  • Családias légkör
  • Laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető