Élelmiszeripari webáruház vezetői pozíció

Élelmiszeripari webáruházunk üzemeltetésére kollégánkat keressük.

A középvezetői állásra gyakorlott számítástechnikai ismeretekkel, jó szervezőkészséggel rendelkező jelentkezőket várunk.

A munkavégzés fülöpszállási telephelyünkön, teljes állású munkakörben történik.

Feladatok

  • Webáruházi rendelések kezelése
  • Rendelés összekészítés, fuvarszervezés menedzselése
  • Ügyfélszolgálat napi folyamataiban való aktív részvétel (telefonon, e-mailben)
  • Új termékek és termékadatok feltöltése a webáruházba
  • Vállalaton belüli kapcsolattartás üzletekkel és társosztályokkal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség írásban és élőszóban egyaránt
  • Gyakorlott számítógép felhasználói ismeretek
  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, lojalitás

Előnyök

  • Webáruház üzemeltetési tapasztalat
  • Egyéb ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Logisztikai, fuvarszervezési ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, vidám csapat
  • Biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél

Ha az ajánlat felkeltette az érdeklődésedet, kérünk, küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető