Műszaki kereskedelmi asszisztens munkalehetőség Kecskeméten

1996-ban alakult, dinamikusan fejlődő kisvállalkozás keres műszaki kereskedelmi asszisztenst teljes munkaidőben hosszú távra Kecskeméten.

A cég fő profilja hidraulikus és pneumatikus termékek kereskedelme valamint szerelt hidraulika tömlők gyártása.

Az ideális jelölt, aki a vállalat irodai munkájának teljes körű működését ellátja.

Feladatok

  • Operatív igazgató munkájának támogatása
  • Raktárkészlet kezelése, nyilvántartása
  • Megrendelések teljes körű intézése
  • Dokumentumok (számlák, megrendelők, stb.), levelezés nyilvántartása, rendszerezése, kezelése
  • Beszállítói és vevői partnerekkel való kapcsolattartása e-mail-en és telefonon
  • Postázás, levelek, egyéb küldemények összekészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
  • Árajánlatok készítése

Elvárások

  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • Nyitott személyiség
  • Precíz, lelkiismeretes, hatékony és megbízható személyiség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeret, Libre/MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Azonnali munkakezdés
  • Műszaki és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Számlázási és szállítmányozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Kellemes vállalati légkör, modern munkahelyi környezet
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős állás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott