Szórólap / napilap kézbesítőt keresünk több településre

Szabadszállásra és Hartára szórólapozásra, Tiszaalpárra napilap kézbesítésére keresünk munkavállalókat.

További részletetkért érdeklődni és jelentkezni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

E-mailes jelentkezés esetén kérjük feltüntetni a telefonszámot.

Feladatok

Szórólap tertjesztésnél (Szabadszállás és Harta):

  • A szórólapokat hetente egyszer hétfőtől szerdáig egyéni időbeosztásban kell összekészíteni és a postaládákba eljuttatni.
  • A kiszórandó anyagot hétvégén vagy hétfő reggel - lakóhelytől függően - házhoz szállítják vagy egy lerakóponton lehet átvenni.

Napilap kézbesítésnél (Tiszaalpár):

  • Munkavégzés ideje: hétfőtől szombatig (4.00-6.30-ig)
  • Fizetés: fix bér

Elvárások

  • Feltétel helyi vagy közvetlen környékbeli lakcím

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott