Pultos-felszolgáló állás Kecskeméten

Matko Airport Kft.
Helvécia
Nettó 200 000 Ft / Óra
2021. 06. 28.

A repülőtéren különféle ejtőernyős, repülő modellező repülőtevékenység végezhető. Mindemellett szállás és étkezés lehetőséggel, valamint fakultatív programokkal várjuk az ideérkező vendégeinket.

Feladatok

  • betartja a technológiákat, a hatósági és belső szabályokat
  • az italrendelések felvétele a vendégektől
  • a használt poharak elmosogatása, a pult kiszolgáló területeinek, a tea- és kávékészítő területek és berendezések, pl. a kávéfőző gép tisztántartása és karbantartása
  • feltölti a pultot, az árukészletet (pl. alapanyagokkal, szükséges pohárkészlettel)
  • üzembe helyezi a gépeket (pl. mosogatógép, pénztárgép), felerősíti az italvezetéket, hordót csapol
  • aktualizálja az étel és itallapot, szükség esetén elrendezi az üvegeket, poharakat
  • pénztárgépet kezel, a felvett rendelésről számlát készít és átveszi a fogyasztás ellenértékét
  • szükség esetén segíti a kollégái munkáját

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány ( munkavégzés helye nem megközelíthető tömegközlekedéssel )
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • vendéglátás területén 2 év szakmai tapasztalat
  • ügyfélközpontúság
  • kommunikációs készség
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • rugalmasság ( hétvégéi munkavégzés okán! )

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott