Lejárt hirdetés

Összeszerelő munkakörben álláslehetőség Kecskeméten

MÉTA Hungary Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Kecskemét

Bruttó 250000 - 300000 / Hónap
1970. 01. 01. 01:00

A Méta Hungary Kft zuhanykabinok és kádak nagykereskedelmével és masszázsmedence gyártással foglalkozó kecskeméti székhelyű cég.

Gyártó üzemünkbe keresünk megbízható,  munkájára igényes kollégákat, akiknek feladata  a medence összeszerelés lesz.

Feladatok

  • medence fúrás és vágás (a szálszórt medencék rajzok alapján történő fúrása )
  • targoncázás : medencerakodás targoncával az üzemcsarnok területén
  • végszerelés: a gyártás utolsó folyamata, allkatrészek helyre igazítása, csomagolás, stb.

(Részletes tájékoztatás a személyes találkozó alkalmával)

Elvárások

  • fúráshoz - jó fizikum, terhelhetőség, pontosság
  • rakodáshoz: targonca jogosítvány
  • végszereléshez: percizitás, gyorsaság
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Egy műszak: Munkaidő: hétfőtől péntekig reggel 6:00-14:20
  • Bejelentett munkaviszony
  • családias légkör
  • nyugodt munkakörnyezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!