SMT alkatrész beültető automata gépkezelő állás Kecskeméten

Silveria Kft.
Kecskemét
Nettó 220 000 Ft - 240 000 Ft / Hónap
2022. 05. 30.

A SILVERIA KFT.  munkatársakat keres SMT alkatrész beültető automata gépkezelő munkakörbe, AZONNALI KEZDÉSSEL!

Feladatok

  • SMT gépek üzemeltetése,
  • A munkautasítás alapján termék előállítása a gépsoron,
  • SMT gép gyártás folyamatos működésének fenntartása,
  • Folyamatos alkatrészellátás biztosítása a beültető gépek számára,
  • Gyártási dokumentumok folyamatos vezetése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Műszaki beállítottság,
  • Eredményorientáltság, jó problémamegoldó készség,
  • Számítástechnikai ismeret,
  • Precizitás.

Előnyök

  • Alapszintű angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett gépkezelői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • 2 műszakos munkarend,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Fiatalos csapat,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távon biztos munkahely,
  • Nagykőrösről és Kecskemétről céges buszjárat,
  • Elérhető kezdő fizetés: próbaidő után nettó 220.000 Ft, majd folyamatos alapbér emelés a képzettségnek megfelelően.

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Wéber Ede utca 37.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott