Szerelő munkatársat keresünk Kecskeméten

AGRI-MACH Kft.
Kecskemét
2020. 05. 11.

Az Agri-Mach Kft több, mint 20 éve működő családi vállalkozás búvárszivattyúk forgalmazásával és javításával foglalkozik.

A cég azzal a céllal jött létre, hogy magas minőségű búvárszivattyúkat forgalmazzon kedvező áron, szakmai támogatással.

Vevőink mezőgazdasági vállalkozások, ipari gyárak, kútfúró vállalkozások és vízművek.

Feladatok

  • csőkútszivattyúk építése és a hozzátartozó alkatrészek gyártása
  • használt szivattyúk javítása, próbapadi bemérése és munkalap készítése az iroda részére
  • beérkező áruk átvétele és adminisztrációja
  • raktárkészlet felügyelete
  • a műhelyben található gépek, szerszámok karbantartása

Olyan embert keresünk, aki:

  • önmagára és környezetére igényes
  • megbízható
  • precíz
  • szívesen dolgozik egyedül
  • önállóan végzi feladatait

Elvárások

  • legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • gépszerelő végzettség (villamos, mezőgazdasági, stb.)

  • Előnyt jelent, ha van tapasztalatod szivattyú szerelésben és/vagy esztergályos-marós munkában.

Amit kínálunk

  • családias légkör
  • jól felszerelt javítóműhely és gyártórészleg
  • hosszútávú, megbízható munkahely
  • jól működő, kialakult folyamatok
  • szakmai támogatás
  • versenyképes fizetés
  • azonnali munkakezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott