Marketing, média, újságírás, PR

Kereskedelmi és marketing gyakornokot keresünk a GINOP 5.2.4.-19 számú gyakornoki program keretében

Munkavégzés helye: Kecskemét
2020. 03. 04. 08:11

A 30 éves múlttal rendelkező Siker Méteráru, Lakástextil Kis-és Nagykereskedelmi kft. szakmai gyakorlati lehetőséget kínál a GINOP 5.2.4.-19 sz. gyakornoki program keretében kereskedelmi és marketing gyakornoki pozícióban:

A gyakorlati időszak kezdő időpontja: 2020. március

A gyakorlat időtartama: 9 hónap

Feladatok:

A leendő gyakornok feladatai:

  • a kereskedelmi munkafolyamatokban való aktív részvétel, részfolyamatok koordinálása (árajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása)
  • együttműködés az ügyvezető igazgatóval, a napi munkafolyamatok támogatása
  • kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
  • Online marketing tartalmak írása, weboldal és webshop kezelése, hírlevél, közösségi média posztok, hirdetések
  • Közösségi oldalak kezelése: Facebook, Instagram

Elvárások:

Amit várunk:

  • 25 évnél fiatalabb
  •  lezárt középfokú közgazdasági/kereskedelmi szakirányú tanulmányok+OKJ vizsga (kivéve a 62-es OKJ szintkódú szakképesítéseket)
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek(Word, Excel stb.)
  • képszerkesztő szoftver ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • precizitás
  • angol nyelvtudás előny
  • nappali tagozaton nem folytat tanulmányokat és nem is dolgozik

Előnyök:

Amit kínálunk:

Amit leendő gyakornokunknak nyújtunk:

  • átfogó kép cégünk kereskedelmi folyamatairól
  • érdemi munkavégzés, értékes tapasztalatszerzési lehetőség
  • valódi tanulási és fejlődési lehetőség
  • családias, barátságos munkahelyi légkör
  • változatos feladatkör,
  • önálló munkavégzés,
  • stabil háttér