A Totál Szerviz és Javító Kft. kecskeméti telephelyére szerviztechnikus munkatársat keres

Emelőgépek javításával és értékesítésével foglalkozó Totál Szerviz és Javító Kft. a kecskeméti telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Targoncaszerelő,-szervíztechnikus

Feladatok

  • Targoncák, emelőgépek javítása, karbantartása
  • Szerviztevékenység elvégzése, állapotfelmérések végrehajtása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (autószerelő, gépszerelő, autóvillamossági szerelő, stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, megbízható és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • Érvényes targoncakezelői jogosítvány
  • Targoncaszerelésben, gépszerelésben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes, átlátható jövedelem
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • 8 órás teljes munkaidő – főállás
  • Nincs több műszak, hétvégi vagy éjszakai munka
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Céges telefon
  • Tapasztalt, segítőkész kollégák a betanulási időszakra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános