Villanyszerelő állás külföldön, nyugat-európai munkavégzéssel

K-Power Netherlands Kft.

2019. 11. 11.

Cégünk közel 20 éves múltra visszatekintő, nemzetközi szinten is elismert cégcsoport tagja. Cégünk fő profilja elsősorban ipari villanyszerelés, mintegy 250-300 magyar munkavállalóval 10-12 különböző nyugat-európai projekten.

Bővülő csapatunkba

Villanyszerelő

munkatársat keresünk.

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • ipari villanyszerelés
  • kapcsolószekrények bekötése
  • elosztó dobozok és szekrények bekötése
  • kábelkötés és kábelsaruzási munkák
  • lámpák kötése

Munkakörülmények:

  • javarészt beltéri munka, ami nyáron légkondícionált, télen fűtött
  • kiemelten biztonságos munkafeltételek
  • tiszta, rendezett szociális helyiségek

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezz villanyszerelői képesítéssel
  • Légy megbízható, önnáló munkavégzésre képes személy
  • Légy nyitott az új dolgokra és fejlődési lehetőségekre

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás (használat esetén külön díjazzuk)
  • B kategóriás jogosítvány (használat esetén külön díjazzuk)
  • Külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Díjmentes kiutazás
  • Havi, bankszámálára történő utalás (+előleg kérési lehetőség)
  • INGYENES és igényes SZÁLLÁS
  • Munkába járás biztosítása
  • Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása
  • Könnyű fizikai munka
  • Órabér: Nettó 11-14 € (végzettségtől és tapasztalattól függően)
  • Fejlődési és előre lépési lehetőségek
  • 1 műszakos munkarend
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott