CakeLand Kft.
Kecskemét
2019. 05. 08.

CUKRÁSZ munkatársat keresünk!

Még mielőtt leírnánk a szokásos „versenyképes fizetés” „lendületes csapat” „önálló munkavégzés” triumvirátust, a legfontosabb kitétel, ami ha nincs meg Benned, nyugodtan görgess tovább, hogy szeresd, amit csinálsz! Mivel nekünk a sütemények és torták világa az életünk, nem tudjuk máshogy elképzelni, csak ha szívvel és lélekkel sütünk! Számunkra a befektetett idő, energia és kreativitás a mérvadó.

A helyszín Kecskemét kertvárosa, így könnyen megközelíthető, ugyanakkor rendkívül nyugodt és csendes a környék.

Így már el is jutottunk az általában jó hosszú és sablonos elvárások listájához, pontosan mit is szeretnénk, illetve kit is keresünk?

Lássuk:

Feladatok

  • Torták, süttemények sütése elejétől a végéig, szoros együtműködés a kollégákkal.
  • Egymás segítése, ugyanis senkitől sem várjuk el, hogy egyedül váltsa meg a világot!
  • Torták díszítése, sütemények felvágása, előkészítése.
  • A kreativitást is díjazzuk, így lehetőséged nyílhat modern ötletekkel fejleszteni és bővíteni a termékkínálatunkat.
  • Mindenre vevők vagyunk, szívesen meghallghatjuk az ötleteid!

Elvárások

  • Önálló munkavégzés / Szakmai tapasztalat - Cukrász vagy? Sütöttél már egyedül? Ha igen, ki is pipálhatod!
  • Munkájára igényes – Szívesen adod a neved a finomságaidhoz és büszkeséggel tölt el, ha ránézel? Ha igen, máris van még egy pipa!
  • Csapatjátékos – Szeretsz egyedül csinálni mindent és megszakadni a sok munkában? Ha igen akkor sajnos ez nem talált, de ha szereted megosztani a feladatot és egyetértesz azzal, hogy sokkal gördülékenyebben lehet így haladni, akkor Te vagy az emberünk!
  • Kreativitás – Nem akasztanak meg váratlan dologok, és könnyen meg tudod oldani az esetlegesen felbukkanó akadályokat? Ha igen akkor kapsz tőlünk még egy pipát!
  • Cukrász végzettség – Ha van, akkor íme az utolsó pipa!

  • Ha már dolgoztál cukrászként előnyt jelenthet, de a legfontosabb, hogy ne csak egy munkaként tekints a cukrászatra, hanem hivatásként!

Szeresd amit csinálsz, ez a szakmai tapasztalatnál is fontosabb!

Amit kínálunk

Na de következzen, hogy pontosan mit is tudunk nyújtani Számodra ha összegyűjtötted a pipákat!

  • Fizetés – Hmm, ez újdonság, ki gondolta volna!  Tisztában vagyunk vele, hogy mindenkinek más igényei vannak, ezért nyitottan állunk a kérdéshez. A tudásnak ára van, ez természetes!
  • Heti 2 szabadnap – Sajnos tudjuk, ebben a szegmensben ez nem természetes…
  • Jól felszerelt műhely – Hiába jó cukrász valaki, ha egy bottal kellene tortát sütnie, elég nehéz dolga lenne.
  • Tanulási / Továbbképzési lehetőség – Ha a Te fejlődéseddel mi is fejlődünk, miért is ne?
  • Béren kívüli juttatások - Megbeszélés kérdése!
  • Kávé – Tudjuk, hogy néha kell az a plusz löket!

Ha felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésedet (szokásos fényképes önéletrajz) a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve bármilyen kérdés esetén keressetek minket bizalommal az alábbi telefonszámon: +3630/ 38 296 49

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott