CNC élhajlító gépkezelő állás Kecskeméten

Kecskeméti, dinamikusan fejlődő rozsdamentes berendezéseket gyártó vállalkozás keres fiatalos, lendületes csapatába új kollégát CNC élhajítós munkakörbe.

Bérezés tapasztalattól függően megegyezés szerint.

Feladatok

  • CNC élhajlító gép kezelése, programozása
  • Műszaki rajz alapján a gyártási művelet sorrendjének meghatározása, CNC program megírása, munkadarabok legyártása
  • A legyártott munkadarabok méretellenőrzése és a szükséges korrekciók elvégzése
  • Rozsdamentes vékonylemezek (0,8 - 1,5 mm) hajlítási munkái

Elvárások

  • Műszaki rajzolvasás
  • Önállóság, kreativitás, precíz munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés

Előnyök

  • CNC élhajlítógépen szerzett tapasztalat
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Fémipar, lemeztechnológia területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, lendületes környezet
  • Változatos munkavégzés
  • Utazási költségtérítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános