Kereskedelem, értékesítés

Hitelügyintéző-pénztáros munkatársat keresünk Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 03. 28. 14:36

Az Euronics 30 éve stabil hátteret nyújt az itt dolgozóknak. Ha biztonságra vágysz és szeretnéd kipróbálni a legújabb innovációkat, jelentkezz hozzánk.

Hitelügyintéző-pénztáros munkatársat keresünk kecskeméti áruházunkba.

Feladatok:

  • Pénztárgép pontos kezelése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Számlák kiállítása
  • Hiteldokumentáció készítés
  • A hitelügyintézés adminisztratív feladatai
  • Bankokkal való kapcsolattartás
  • Banki adminisztrációs felület kezelése

Elvárások:

  • Légy nyitott, mosolygós és lojális, legyen középfokú végzettséged.
  • Szeresd a műszaki cikkeket és bánj profi módon a vásárlókkal.

Előnyök:

  • Műszaki cikkek ismerete
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Cserében kínálunk olyan bért, amivel elégedett leszel, cafeteriát, munkaruhát, tervezhető munkarendet, képzéseket, kiszámítható karrier utat.