Fodrász munkakörben álláslehetőség Kecskeméten

Fodrász vagy és imádod a szakmád? Szeretnél az ország egyik vezető szépségápolási hálózatának tagjaként dolgozni? Mindig is egy modern, belvárosi szalonban szerettél volna alkotni? Akkor TÉGED keresünk!

A kecskeméti Malom Üzletközpontban található Biohair Szalonunkba keresünk fodrász végzettségű szakembereket.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • ingyenes továbbképzési lehetőségek
  • tervezhető, versenyképes jövedelem
  • kedvezményes szépségápolási szolgáltatások
  • vidám légkör
  • gyönyörű, belvárosi szalon

Ha szeretnél Te is egy lendületes, fiatalos csapat tagjaként az ország egyik vezető szépségápolási hálózatának szalonjában dolgozni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott