Autótisztítás, vállalkozás átadó Kecskeméten

Hund-Red Market Kft.
Kecskemét
Bruttó 450 000 Ft / Hónap
2022. 12. 01.

Autótisztításhoz franchise partnert keresünk, Magyarországon piacvezető autókozmetikával foglalkozó magyar tulajdonú cég kecskeméti területre keres vállalkozót. Működő vállalkozás átadó meglévő ügyfélkörrel, flotta szerződéssel, fix havi autótisztítások, részmunkaidőben is végezhető, mobil autókozmetika ( ügyfélhez kell menni), innovatív környezetbarát technológiával.

Kereseti lehetőség részmunkaidőben 300-400.000.-Ft Nettó/ hó!

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Feladatok

  • Autótisztítás, új ügyfelek felkutatása.

Elvárások

  • Hasonló területen végzett tevékenység

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető