Kereskedelmi műszakvezető álláslehetőség Kecskeméten

Greenfarm Kft.
Kecskemét
2022. 09. 20.

Kecskemét Ménteleken működő zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunk magyar illetve külföldi áruházláncokat lát el egész évben. Célunk partnereink minőségi, megbízható kiszolgálása, a hosszútávú üzleti kapcsolat megtartása illetve továbbfejlesztése. Meglévő csapatunkba délutános műszakvezető kollégát keresünk.

Feladatok

Megrendelések fogadása:

  • internetes felületen keresztül a boltok által leadott megrendelések áttekintése, bevásárlólista készítése árubeszerző részére.

Komissiózás:

  •  a megrendelt áru összekészítésének irányítása , kihelyezett áru minőségi, mennyiségi ellenőrzése, áru jelőlő címkék nyomtatása a szükséges termékekre.

Kiszállítás partnereknek:

  • kiszállítás koordinálása, kapcsolattartás a sofőrökkel, utiokmányok összekészítése sofőrök részére. (szállítólevelek, bevásárlólisták, HU-GO, EKAER) Sofőrök indítása a megadott időablakok szerint.
  • Göngyölegek útjának nyomonkövetése, hetente göngyölegleltár készítése, göngyöleg tisztaságának ellenőrzése.

Áruforgalmi feladatok:

  • Szállítólevelek kiállítása
  • Leltárfelviteli ív kinyomtatása, kézi leltár felvétele, selejtezés
  • Raktári komissiózók irányítása.
  • Raktári rend betartatása.
  • Beérkezett áruk bevételezése.
  • Forgalmi kimutatások készítése

Elvárások

  • MS Word, Excell felhasználói szintű ismerete, magabiztos használata
  • önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • Zöldség-gyümölcs áruismeret
  • Kiskereskedelmi / nagykereskedelmi tapasztalat
  • emberek irányításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • családias hangulat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott