Áruösszeállító munkatársat keresünk Kecskeméten egy műszakos munkarendbe

Feladatok

  • Mindennapi fő feladat a bolti megrendelések raklapra történő összeállítása kiszállításhoz.

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • nehéz fizikai megterheléssel járó, stabil munkabírás

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3313- vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • 1 műszakos (6.00-14.50) munkarend hétfőtől péntekig
  • hosszútávú munkavégzés
  • munkába járási támogatás
  • teljes bejelentés
  • átutalással teljesített bérfizetés
  • cafetéria juttatás

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • versenyképes, teljesítmény alapú jövedelmet, cafetéria juttatást nyújtunk
  • megbízható, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • kiemelkedő csapatszellem, támogató munkahely légkör
  • kecskeméti munkavégzés jó megközelíthetőséggel

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott