A Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel emeleti gondnoknőt/housekeeping supervisort keres

A kecskeméti Four Points by Sheraton Hotel és Konferenciaközpont EMELETI GONDNOKNŐ munkakörbe kollégát keres.

A szálloda 136 magas komfort fokozatú szobával, közöttük 5 classic és egy penthouse exkluzív lakosztállyal rendlekezik.

A legfelső szinten úszómedencével, jacuzzival, szaunákkal, fitneszteremmel került kialakításra a wellness részleg.

A hotel Bistorant étterme a magyar és nemzetközi konyha kiváló ízeivel, széles borkínálattal várja a vendégeket.

A konferenciaközpont modern, hangszigetelt, internettel, audiovizuális eszközökkel felszerelt akár 450 fő befogadására alkalmas, 3 részre osztható Bálterme és 5 kisebb szekcióterme ideális helyszíne rendevzényeknek, tréningeknek, üzleti tárgyalásoknak.

Feladatok

  • A szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése, a szobasszonyok munkájának irányítása.
  • A szálloda minőségi sztenderdjeinek betartása, betartatása.

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Állóképesség, jó fizikai állapot
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Vendégközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Színvonalas szállodai környezet
  • Dinamikus csapat, támogató háttér
  • Munkaruha, személyzeti étkezés, sportolási és utazási kedvezmények széles köre.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott