Szerviz koordinátor munkatársat keresünk irodai munkavégzésre Kecskeméten

ABRAZIV Kft.
Kecskemét
2021. 09. 29.

Szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, ahol megbecsülnek, családtagként kezelnek?

Jó helyen jársz!

Az Abrazív Kft.-nél lehetőséget adunk, hogy kibontakozz, megmutasd mire vagy képes.

100%-ban magyar tulajdonban lévő takarmányipari gyártóüzemek ill. szemcseszóró berendezések tervezésével, gyártásával, üzemeltetésével és szervizelésével foglalkozó Kft. keres szerviz részlegére

Szerviz Koordinátort.

Feladatok

Legfőbb feladatod műszaki háttértámogatás nyújtása a szerviz számára, valamint:

  • Szervizcsapat munkáját napi szinten koordinálnod kell, javítási munkákat, gyártási folyamatokat nyomon követni, mindezt riportálni a Szervizvezető felé
  • Árajánlatok készítése ügyféligények alapján, az értékesítést támogatod
  • A telepítések során a szervizes kiszállásokat megszervezed
  • Alkatrészszükségleteket felméred, jelented
  • Folyamatosan kapcsolatot tartasz az ügyfelekkel, meleg hívásokat indítasz
  • Adminisztratív feladatok elvégzése (beszerzések, ajánlatok, kimutatások, stb.)

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Elhivatott vagy a szakmád iránt, tudsz önállóan dolgozni
  • A kommunikáció a véredben van, ami írásban és szóban egyaránt megmutatkozik
  • Jó problémamegoldó készséged van
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van
  • Nem probléma, ha pályakezdő vagy, de légy talpra esett

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal csapat tagja lehetsz
  • Kiszámítható munkaidőd lesz
  • Minden szükséges informatikai eszközt megadunk
  • Modern irodai munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulásban lesz részed
  • Stabil munkahelyet, szakmai fejlődési lehetőséget és hosszú távú karrierlehetőséget ajánlunk számodra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott