Kecskemét-Kadafalván működö céghez keresünk karbantartó műszerész munkatársat

SEGAWORLD Kft.
Kecskemét
2021. 07. 28.

Magyar tulajdonú, szórakoztató és rekreációs játékautomaták üzemeltetésével, szervizelésével foglalkozó vállalkozás Kecskemét-Kadafalván történő munkavégzésre keresi leendő karbantartó műszerész munkatársát.

Feladatok

  • Automaták karbantartása, üzemelésre való felkészítése
  • Gépek szét- és összeszerelése, valamint mechanikai szerkezeteinek javítása
  • Egyszerűbb elektronikai hibák elhárítása, egyéb felmerülő problémák megoldása
  • Telepítésben, üzembe helyezésben való részvétel
  • Esetenként országon belüli helyszínekre való kiszállás, gépek szállítása 3,5 t kisteherautóval

Elvárások

  • Fémiparban vagy gyengeáramú elektronikában szerzett tapasztalat és/vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó fizikai állapot
  • Esetenként túlóra vállalása külön díjazás ellenében

Amit kínálunk

  • Piacképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Egy műszakos munkarend hétfőtől-péntekig, szabad hétvége
  • Alkalmazotti igényekhez igazodó szabadság kiadás
  • Változatos feladatkör, szakmai fejlődés lehetősége

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott