Barista álláslehetőség Kecskeméten a Cafe Frei kávézóban

Ha a Magyarországon dinamikusan bővülő Cafe Frei kávézólánc csapatába szeretnél tartozni, szorgalmas vagy és hosszútávra tervezel, ha érdekes és pörgős munkát keresel, akkor Mi vagyunk a Te céged.

Ha teljesen kezdő vagy, akkor se aggódj, a minden részletre kiterjedő képzés nálunk, mesterbaristáink által!

Feladatok

  • "Egy kaland, egy utazás" élmény megteremtése vendégeink számára
  • Kiváló minőségű termékek készítése (italok, szendvicsek)
  • A kávézói célok megvalósítása egy kivételes csapattal

Elvárások

  • Sok mosoly és pozitív szemlélet

Előnyök

  • Sok mosoly és pozitív szemlélet
  • Tanulás, fejlődés iránti nyitottságot, lelkesedést
  • Elkötelezettséget a csapat és a Vendégeink iránt

Amit kínálunk

  • Tréningek, barista képesítés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Rugalmas munkaidő és beosztás
  • Stabil piacvezető kávéház lánc csapatának tagja lehetsz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott