Betanított üzemtakarító állás Kecskeméten

Betanított üzemtakarító munkatársat keresünk állandó éjszakai (22:00-06:00) vagy állandó délutáni (15:00-23:00) munkavégzéssel!

Feladatok

  • Gépsorok különböző területeinek, termelésben használt eszközök, berendezések tisztán tartása.
  • Napi rendszeres, heti és időszakos takarító munkák elvégzése.

Elvárások

  • Általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Tudod vállalni az állandó éjszakai vagy állandó délutáni műszakot
  • Jó fizikai állóképesség, megbízhatóság jellemez

Előnyök

  • Takarítói tapasztalat, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkavégzés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag: béren kívüli juttatás, teljesítménybónusz, negyedéves bónusz, iskola kezdési támogatás, kedvezményes termék vásárlás
  • Útiköltség térítés, akár kecskemétieknek is.
  • Munkavégzés helye: Kecskemét (bejárásban segítünk!)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott