Óvodapedagógus állás kecskeméti magánóvodában

Óvodapedagógust keresünk 24 éve működő kecskeméti magánóvodába.

Feladatok

  • Óvodapedagógusi munkakörhöz tartozó tevékenységek.

Elvárások

  • Szakmailag megfelelő, pontos, és precíz munkavégzés, rugalmasság, nyitottság és motiváltság a fejlődés felé, gyermekközpontú szemlélet.
  • Elvárás az óvodapedagógusi diploma, esetleg végzős hallgatót is fogadunk.

  • Pályakezdőket is szívesen várunk, amennyiben motivált, lelkes, gyermekközpontú szemlélettel rendelkezik.

Amit kínálunk

  • Fizetés: bértábla+cafeteria, illetve megegyezés szerint.

Jelentkezéseket önéletrajzzal várjuk, bértáblától eltérő fizetési igény esetén nettó bér megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott