Kliens támogató mérnök állás Kecskeméten

A Duna Elektronika Kft. több mint 30 éve meghatározó szereplője a hazai informatikai piacnak.

Az IT szolgáltatások teljes körét országos lefedettséggel nyújtja mind a multinacionális, mind a kkv szektor szereplői számára.

Kecskeméten keressük új kollégánkat, három műszakos munkavégzésre.

Feladatok

  • Végfelhasználók informatikai támogatása, telefonos és személyes segítségnyújtás;
  • Hibabejelentések kivizsgálása, problémák feltárása, ill. megoldása 1st level szinten;
  • Hibák nyomon követése a ticketing rendszerben;
  • Kapcsolattartás a második és harmadik szintű megoldócsoportokkal;
  • Adminisztratív teendők precíz ellátása;
  • Tudásbázis aktív építése;
  • Belső riportolási feladatok;
  • Windows 10 támogatás és telepítés;
  • MS office applikációk támogatása;
  • Hálózati, felhasználói programok installálása, hibaelhárítás.

Elvárások

  • Minimum 1-3 év helyszíni támogatásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Ügyfélközpontú munkavégzés,
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Precíz és önálló munkavégzés,
  • Csapatmunka,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra,
  • Rugalmasság.

Amit kínálunk

  • Profi szakmai csapat,
  • Kényelmes, modern irodai környezet,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes, motiváló bérezés, cafeteria.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott