Értékesítő, webáruház manager feladatok ellátására munkatársat keresünk Kecskeméten

Beépíthető és szabadonálló konyhagépeket forgalmazó üzletünke keressük fiatalos, önmagára és környezetére igényes férfi értékesítő kollégánkat.

Előnyt jelent a kereskedelemben szerzett tapasztalat, valamint a shoprenter, unas webáruház kezelésének ismerete.

Feladatok

  • beépíthető és szabadonálló konyhagépek, fehér áru értékesítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás a teljes ügymenet folyamán (árajánlat készítés)
  • szakmai segítségnyújtás, korrekt udvarias tájékoztatás, segítőkész hozzáállás
  • áruátvétel és árukiadás (fizikai munka)
  • eladótér és raktár rendben tartása
  • webáruházból beérkező rendelések feldolgozása, nyomon követése, tartalom kezelése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, (excel, word)
  • értékesítési szemlélet, vevőközpontúság
  • ápolt, rendezett megjelenés,
  • megbízhatóság

  • shoprenter, vagy unas webáruház ismerete

Amit kínálunk

  • 15 éve működő stabil munkaadói háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • modern eszközökkel való munka
  • kiszámítható és előretervezhető munkaidő beosztás
  • segítőkész kollégák

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott