Royalsekt Zrt. könyvelő munkatársat keres Izsákra

ROYALSEKT Zrt.
Izsák
2020. 12. 04.

A Royalsekt Zrt. száz százalékban magyar tulajdonú vállalkozásként kizárólag magyar alapanyagot használ fel. A cég pezsgőpincészete - amely Európa egyik legnagyobb ilyen üzeme - a hazai alapanyag biztosítására integrátori szerepet is felvállal. A szőlőtermelőket előleg fizetésével és a termelés garantált felvásárlásával ösztönzi, ennek is köszönhető, hogy olyan alapanyagokból dolgozhatnak, melyekből valóban minőségi termékeket állíthatnak elő.

A Royalsekt Zrt. a több évszázados izsáki szőlő- és borkultúra hagyományaira támaszkodva működik. E kultúra igazán gyümölcsözővé az 1800-as évek utolsó harmadában vált, amikor megszületett a speciális helyi szőlőfajta, az izsáki sárfehér, amely ma arany sárfehér néven eredetvédett hungarikum. Erre alapozva építették fel az izsákiak a helyi borkultúrát, amelynek az Izsáki Állami Gazdaság fejlesztő munkájának köszönhetően 1972-től a pezsgőgyártás is részévé vált.

E hagyományok mentén építkezett az izsáki Royalsekt Zrt., s vele az Európa egyik legnagyobb borászati üzemét működtető Ungor család is. Idősebb Ungor Pál 1985-ben indította el családi vállalkozását, ennek keretében saját birtokukon megtermelt szőlőből előállított bort forgalmaztak. Egy évtizeddel később két fiát is bevonta a családi vállalkozásba, amely már mint Ungor és Ungor Borház Kft., a térség egyik jelentős szőlőfelvásárlójaként és feldolgozójaként működött.

A családi vállalkozás 2009-ben vásárolta meg a Royalsekt Zrt.-t a hozzá tartozó kombináttal. Az akkor 60 fővel működő üzemben ma már közel 300-an dolgoznak.

Feladatok

  • Adatrögzítés
  • Statisztikai jelentések
  • Számlarögzítés

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési, és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott