Karbantartó géplakatos,-kiszálló szerelő kollégát keresünk Kecskemét és vonzáskörzetéből

ABRAZIV Kft.
Kecskemét
2020. 11. 09.

Társaságunk munkatársat keres karbantartó géplakatos munkakör betöltésére kecskeméti telephelyen és kiszálló szerelő feladatok ellátására (Kecskemétről országszerte).

Feladatok

  • szemcseszórógépek és berendezések szervizellátása, karbantartása (helyszínen),
  • szervizeléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
  • alkatrész szükséglet felmérése, jelentése,
  • a szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás.

Elvárások

  • minimum középfokú gépészeti/géplakatos vagy autószerelői/gépszerelői végzettség,
  • minimum 2 éves gépszerviz területén szerzett tapasztalat,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • önálló munkavégzés,
  • „B" kategóriás jogosítvány,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel).

Amit kínálunk

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,
  • stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános