Fizikai, segéd, betanított munka

Hegesztő kollégákat keresünk Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét-Kadafalva
2020. 11. 05. 13:20

Dolgozz hazánk egyik legstabilabb autóipari nagyvállalatánál, és a versenyképes fizetésen felül vidd haza a kimagasló pótlékokat és bónuszokat. Mi többek között így becsüljük meg a munkatársaink munkáját!

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, LÉGY TE IS AZ ACPS CSAPAT TAGJA!

Az ACPS Automotive Kft. lelkes és új kollégát keres az alábbi pozícióba:

Hegesztő

Feladatok:

  • vonóhorog alkatrészeinek hegesztősablonokba való bekészítése
  • hegesztőrobot kezelése
  • hegesztőrobot által hegesztett elemek ellenőrzése

Elvárások:

  • 8 általános
  • több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • együttműködés csapaton belül és a társ területekkel

Előnyök:

  • autóiparban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • hegesztési ismeretek
  • műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • 13. havi fizetést
  • 50%-os éjszakai műszakpótlékot
  • béren felüli cafeteriat
  • kiemelkedő havi teljesítmény bónuszt
  • negyedéves jelenléti bónuszt
  • biztos, bejelentett munkaviszonyt
  • ingyenes céges buszjáratot