Áruösszeállító munkatársat keresünk Kecskeméten

Kecskeméti székhelyű, több mint 25 éve sikeresen működő nagykereskedelmi társaságunk / a Coop üzletlánc régiós nagykereskedelmi központja/ munkatársat keres ÁRUÖSSZEÁLLÍTÓ munkakörbe.

(Kérjük fényképes önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva küldje meg részünkre ugyanis személyes önéletrajz leadásra nincs lehetőség!)

Feladatok

  • Bolti megrendelések összeállítása frissáru (hűtött légterű) raktárban.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség

Előnyök

  • Komissiózásban szerzett 1-3 év gyakorlat.

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • munkaidő: 12.00-20.30
  • 8 órás munkavégzés teljes bejelentéssel
  • bérezés: versenyképes (teljesítményarányos) jövedelem cafetériával kiegészítve
  • bejárási költségtámogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott