Villamos tervező (Junior / Senior) állás Kecskeméten

ABRAZIV Kft.
Kecskemét
2020. 07. 21.

Az ABRAZIV Kft. pályázatot hirdet Villamos tervező állás betöltésére.

A Villamos tervező állásra

  • Villamos tervezői tapasztalattal rendelkező munkavállalók,
  • vagy villamosmérnöki diplomával rendelkező pályakezdők (illetve ha a diploma megszerzése folyamatban van) jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Projektekhez kacsolódó erősáramú villamos és irányítástechnikai berendezések tervezése
  • Aktív részvétel az induló projektek előkészítő folyamatában

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy elektronikai technikus szakközépiskola, elektronikai technikus végzettség
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás (elegendő írás és olvasás szintjén)

Előnyök

  • CAD rendszer ismeret (EPLAN, AutoCad)
  • Erősáramú végzettség
  • Villamos tervezői jogosultság

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos bérrendszer
  • Minden szükséges informatikai háttér
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Változatos munka
  • Összetett juttatások
  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • Stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség
  • Speciális szakterületen fejlesztheti tudását

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános