A Garafarm Trade Kft. kecskeméti telephelyére raktározás tevékenység irányítására munkatársat keres

A Garafarm Trade Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. kecskeméti telephelyére raktározás, készletgazdálkodás és logisztikai tevékenység irányítására munkatársat keres.

Feladatok

Fő feladata a készáru raktár működésének hatékony irányítása:

  • Készáru készletek átvétele a gyártástól, ezek nyilvántartása;
  • Értékesítés kiszolgálása a készáru raktárból – áruösszekészítés megszervezése;
  • A raktári személyzet teljes körű irányítása (10 fő);
  • Készletmozgások adminisztrációja, naprakész információ szolgáltatása a készletekről;
  • Együttműködés a társosztályokkal (gyártás, vevőszolgálat, értékesítés);
  • A raktár költséghatékony és magas színvonalú működésének biztosítása;

Elvárások

  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés;
  • Időszakosan két műszakos munkarend vállalása.

Előnyök

  • Jó szervezőkészség;
  • Bármilyen vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Microsoft Office ismerete.

Amit kínálunk

  • Bér megegyezés szerint;
  • Teljesítményhez kötött motivációs rendszer;
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket teljeskörűen biztosítjuk;
  • Határozatlan idejű szerződés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető