Fizikai, segéd, betanított munka

Építőipari segédmunkást keresünk Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét-Kadafalva
Fizetés: Nettó 150000 - 180000 / hónap
2020. 04. 17. 14:26

Keresek 25-45 év közötti férfit, segéd vagy betanított munkára, építőiparban jártas, gépekhez értő, nem dohányzó, nem iszik, munkájára odafigyelő szakembert.

Feladatok:

  • Nyílászáró cserénél beépítés, segédkezés, garázskapu szerelésnél segédkezés, de ha tud önállóan szerelni az még jobb. gépekhez értő legyen.

Elvárások:

  • Az építőipari munkában jártas legyen, gépekhez értsen.

Előnyök:

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség, odafigyelés, bejelentett munkaviszony.