Az ALPROSYS Célgépgyártó Kft. PLC programozó álláslehetőséget hirdet gyakorlott szakember számára

Alprosys Kft.
Kecskemét
2020. 04. 15.

Kik vagyunk?

Sokéves tapasztalattal rendelkező középvállalat. 110 fős saját munkavállalói állománnyal, 8,5-9 Mio EUR éves forgalommal a nagyobb egyedi gépgyártók közé tartozunk az országban.

Fő profilunk az egyedi gépgyártás, melyen belül a teljes folyamatot képesek vagyunk saját kapacitásból biztosítani: azaz a mechanikus/ villamos tervezéstől, a saját alkatrész gyártáson, összeszerelésen át a programozásig/ üzembe helyezésig komplett csomagot kínálunk partnereink számára.

Csapatunk további erősítése céljából keressük új Kollégánkat.

Feladatok

  • PLC/PC vezérlésű egyedi célgépek elektromos tervezése, teljes körű programozása (új berendezések, átépítések esetén
  • A kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, folyamatos felülvizsgálata
  • Gyártói üzembe helyezés, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a kivitelezésben együttműködő partnerekkel
  • Részvétel a gépátvételeken a megrendelő telephelyén

Elvárások

  • Villamosmérnöki (BSC) vagy Mechatronikai mérnöki (BSC) végzettség
  • Siemens S7, WinCC, Tia Portal és OMRON CX One programozási ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pneumatikai alapismeretek

  • Robotos rendszerek tervezésében, beüzemelésében szerzett tapasztalat
  • Hajtástechnikai területen szerzett tapasztalat
  • 1-3 év tapasztalat
  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos kihívások
  • jó kereseti lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott