Őrzés-védelem

Vagyonőr állás Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét
2020. 03. 18. 09:47

Tisztelt Munkavállaló!

Kecskeméti székhelyű áruházba nappali időszakra, változó óraszámban keresek vagyonőrt kamerás (operátor jellegű) munkahelyre.

Bejelentés teljes munkaidős.

Bérezés egyenlőre 900 Ft/óra, mely a közeljövőben emelkedni fog.

Szabadság kifizetés, utiköltségtérítés, táppénz van.

Jelentkezni a 06/30/ 406-0660 telefonszámon lehet.

Feladatok:

  • Az áruházban kamerás megfigyeléssel a jogsértések kiszűrése és inzézkedés.

Elvárások:

  • Érvényes, vagyonvédelemben szükséges igazolványok, iratok megléte.

Amit kínálunk:

  • Utiköltség hozzájárulás, szabadság kifizetés.