Kőműves munkakörben álláslehetőség Kecskeméten

Építő Simon Kft.
Kecskemét
Nettó 1 500 Ft - 1 800 Ft / óra
2020. 02. 25.

Kizárólag kecskeméti munkavégzéssel keresünk kőműves munkavállalót.

Pontos és jó fizetés!

Megbízható, hosszútávú munkalehetőség.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Vagy telefonon napközben 9 és 18 óra között a  06 70 501 4289-es telefonszámon.

Várunk a csapatunkba!

Feladatok

  • Tégla falazás, beton fal- és födém betonacél szerelése zsaluzással, betonozása, térburkolás, egyéb, az építésvezető által meghatározott feladatok.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, csapatmunkába való beilleszkedés.

Előnyök

  • Pontos és jó fizetés minden hónap 3. napján.
  • Állandó kecskeméti munkahely.
  • Nincs túlóra!

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, versenyképes fizetés, jó csapat!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott