Fogorvosi állás Kecskeméten rész vagy teljes munkaidőben

ALBADENT Kft.
Kecskemét
2020. 01. 30.

Kecskeméti fogászati rendelőnkbe keresünk fogorvos munkatársat.

A fogászat Kecskemét frekventált helyén található. Már több, mint 20 éve működő magánrendelő, így a kecskemétiek és környező települések lakosai ismerik és látogatják. Meglévő pácienskörrel rendelkezünk és a folyamatos marketingmunkának köszönhetően folyamatosan új érdeklődők keresik fel rendelőnket.

Rendelőnk minden szükséges felszereléssel rendelkezik, akár implantációs eljárások végzésére is van lehetőség (pl. Carestream Health röntgen).

Kiváló kapcsolatokkal rendelkezünk magas szakmai színvonalon és rövid határidővel dolgozó fogtechnikai laboratóriumokkal.

A jelentkezését fényképes önéletrajz és motivációs levél kíséretében várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • pácienseink fogászati ellátása. ko

Elvárások

  • jó kommunikációs készség,
  • jó kapcsolatteremtő és helyzetfelismerő képesség,
  • önállóság,
  • igényes megjelenés.

Előnyök

  • szakmai tapasztalat, gyakorlat,

Amit kínálunk

  • kiemelkedő munkakörnyezet,
  • kellemes munkahelyi légkör egy jó csapatban,
  • támogató vezetői stílus és munkahelyi kultúra,
  • versenyképes kereseti lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott