Fizikai, segéd, betanított munka

Az Autóflex-Knott Kft.-hez keresünk hegesztőrobot kezelő kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 12. 03. 14:54

Cégünk 37 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít. Minden 3. utánfutó Knott tengellyel készül. Nincs utánfutó Knott nélkül.

Az Autóflex-Knott Kft., Európa legnagyobb utánfutó alkatrész gyártója, az alábbi munkakörökbe keres munkavállalókat:

  • Hegesztőrobot kezelő

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét-Kadafalva

  • Szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni!

Elvárások:

  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önálló felelős munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság
  • Fémipari tapasztala

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, nyugdíjpénztári juttatás.
  • Céges busszal munkába járás biztosítása kb. 30 km-es körzetben.
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények.
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.