Áruösszeállító munkatársat keresünk Kecskeméten egy műszakos munkarendbe

Kecskeméti székhelyű, több mint 25 éve sikeresen működő nagykereskedelmi társaságunk /a Coop Üzletlánc nagykereskedelmi központja/ áruösszeállító munkatársakat keres hétköznapi 1 műszakos munkarendben történő munkavégzésre.

Feladatok

  • A munkavállalókra váró feladat: bolti megrendelések összeállítása kiszállításhoz

Elvárások

  • általános iskola 8. osztály elvégzése

Előnyök

  • 3313-as vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 06.00-14.50 óra közötti munkarend
  • versenyképes, teljesítményarányos bér
  • havi cafetéria, 13. havi fizetés
  • teljes bejelentés
  • kizárólag átutalással történő bérfizetés
  • munkába járás költségtámogatás

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött önéletrajzzal. Személyesen történő jelentkezésre lehetősége nincs!

Kérjük küldje önéletrajzát elektronikusan!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott