Elektromos gépkarbantartó munka Helvécián, versenyképes fizetéssel

Ipari gépek elektromos karbantartásában jártas munkavállalót keresünk helvéciai munkavégzésre novemberi kezdéssel.

1 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig.

Gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A termelésben található gépek, berendezések, eszközök és szerszámok állapotának megőrzése, azok zavartalan működésének biztosítása, az esetleges felmerülő hibák elhárítása.
  • A gépkarbantartáshoz szükséges segédeszközök és alkatrész szükséglet nyomon követése.

Elvárások

  • Elektromos gépkarbantartó vagy villanyszerelő végzettség kötelező
  • Szerszámgépek mechanikai karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Automatizálási területen szerzett gyakorlat előny
  • Pneumatikai és hidraulikai ismeretek, karbantartási gyakorlat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett fizetés, béren kívüli juttatás, kultúrált munkakörnyezet

Ha fontos számodra a családias légkör, pontosan érkező fizetés, és hosszú távú, kiszámítható munkahelyet szeretnél, akkor nálunka helyed!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános