Dolgozz targoncavezetőként 3 műszakban Kecskeméten

Adecco Kft.
Kecskemét
2019. 10. 04.

DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL
KECSKEMÉTEN!

Keress akár több, mint 180 000 Ft-ot az alábbi pozícióban:
TARGONCÁS / RAKTÁROS

  Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
  • Mert évente kétszer bónusz juttatásra számíthatsz
  • Mert a téli időszakban gyümölcsnappal vendégelnek meg
  • Mert napi 3 ingyen kávét ihatsz
  • Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
  • Mert támogatják a bejárásod, ha a lakhelyed nem Kecskemét

Milyen feladataid lesznek?

  • Bejövő és kimenő áruk kezelése, raktározása, összekészítése
  • Termékek, alapanyagok kamionra felrakodása, illetve kamionról lerakodása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás

Jelentkezz, ha:

  • Targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezel
  • Rendelkezel targoncavezetői tapasztalattal
  • Precíz munkavégzés jellemez
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet

JELENTKEZHETSZ A POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSÉVEL:

  • Telefonon: 0630/410-5973
  • E-mailben: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Személyesen: 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott