Raktározás, logisztika

Karbantartó - silókezelő - targoncás kollégát keresünk Kecskemétre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 10. 02. 10:33

Az Áti Depo Zrt. kecskeméti telephelyére keres silókezelői/karbantartói munkakörbe új kollégák jelentkezését.

Lehetőséget biztosítunk targoncavezetői engedély megszerzésére, vagy már meglévő engedély frissítésére!

Feladatok:

  • Bejövő áru fogadása
  • Beraktározása a raktárba
  • Kivételezés a raktárból
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok
  • Áruátvétel
  • Karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség
  • Lakatos, villanyszerelői vagy egyéb műszaki területen szerzett végzettség/tapasztalat
  • Felhasználói szinű számítógép ismeret
  • Előny ha rendelkezel targoncás jogosítvánnyal + OKJ bizonyítvánnyal
  • Szereted, hogy béred pontosan érkezik a számládra
  • pontosan, precízen dolgozol

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér+teljesítménybér+mozgóbér+cafeteria)
  • Családias légkör, megbízható munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség